Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Ochrona zdrowia i pomoc społeczna w województwie warmińsko-mazurskim w latach 2015-2019

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 30.11.2020

Celem opracowania jest dostarczenie informacji dotyczących ochrony zdrowia realizowanej przez m.in. szpitale, zakłady ambulatoryjnej i stacjonarnej opieki zdrowotnej, jednostki ratownictwa medycznego oraz jednostki pomocy doraźnej. Publikacja przedstawia również dane o żłobkach, liczbie i strukturze placówek pomocy społecznej oraz formach udzielanej pomocy, a także o korzystających z pomocy tych placówek.
W opracowaniu wykorzystano dane pochodzące z bieżącej sprawozdawczości GUS, sprawozdawczości Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Obrony Narodowej i Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz innych źródeł pozastatystycznych.
Publikacja składa się z syntezy, analizy, uwag metodologicznych oraz tablic w formacie xls. Została ona wzbogacona o wykresy i mapy, które ilustrując najważniejsze zjawiska i procesy umożliwiają dokonywanie porównań między województwami i powiatami.

Przekroje: województwo, podregiony, powiaty
Do góry