Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Charakterystyka gospodarstw rolnych w 2013 r. w województwie warmińsko-mazurskim

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 17.09.2014

Publikacja przedstawia wyniki badania struktury gospodarstw rolnych, które zostało przeprowadzone w dniach 1 czerwca – 8 lipca 2013 r. Opracowanie stanowi kontynuację publikacji Charakterystyka gospodarstw rolnych wydanych po Powszechnych Spisach Rolnych w 2002 i 2010 r. oraz po reprezentacyjnych badaniach struktury gospodarstw rolnych w 2005 i 2007 r., i tak jak poprzednie publikacje prezentuje grupowanie oraz charakterystykę gospodarstw rolnych według różnorodnych kryteriów.

Publikacja zawiera uwagi metodyczne, część analityczną i tabelaryczną prezentującą informacje zebrane w badaniu. W uwagach metodycznych opisano podstawowe zasady, definicje i pojęcia obowiązujące w badaniu oraz schematy losowania próby. W części analitycznej przedstawiono charakterystykę gospodarstw rolnych użytkowników mających siedzibę na terenie województwa warmińsko-mazurskiego według różnych kryteriów. Podstawowe dane pokazano na tle wyników ogólnopolskich. W części tabelarycznej zaprezentowano szeroki zakres danych zebranych we wszystkich działach formularza. Dane przedstawiono według grup obszarowych użytków rolnych.

Przekroje: województwo
Do góry