Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Województwo Warmińsko-Mazurskie 2019 - Podregiony, Powiaty, Gminy

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 31.12.2019
Częstotliwość wydania: Roczna

Publikacja jest poświęcona aktualnej sytuacji społeczno-gospodarczej Warmii i Mazur, ukazuje poziom życia społeczeństwa oraz stan gospodarki w województwie. W tegorocznej edycji publikacji, podobnie jak w poprzednich wydaniach, zaprezentowano obszerny zbiór szczegółowych informacji statystycznych pogrupowanych w 16 działach tematycznych. Terytorialne zróżnicowanie wybranych cech przedstawiono graficznie w postaci map.

Celem publikacji jest dostarczenie danych statystycznych przedstawiających sytuację oraz zróżnicowanie społeczno-gospodarcze powiatów i gmin województwa warmińsko-mazurskiego. Zastosowany układ tematyczny i sposób prezentacji danych nawiązuje do poprzednich wydań publikacji. Pozwoli to Czytelnikowi na dokonanie porównań między jednostkami terytorialnymi województwa oraz analizę procesów zachodzących na przestrzeni ostatnich lat.

Przekroje: województwo, podregiony, powiaty, gminy
Do góry