Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

ZAWODY OKRĘGOWE VI EDYCJI OLIMPIADY STATYSTYCZNEJ

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
05.01.2022

8 grudnia 2021 r. odbyły się zawody okręgowe VI edycji Olimpiady Statystycznej. Do etapu okręgowego przystąpiło 23 uczniów z 10 szkół średnich województwa warmińsko-mazurskiego. W tym roku, ze względu na sytuację pandemiczną, zawody etapu okręgowego  Olimpiady odbyły się w formie zdalnej w szkołach, do których uczęszczają uczestnicy Olimpiady.

Zwycięzcą etapu okręgowego w województwie został uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Olsztynie. Nasze województwo na etapie centralnym będą reprezentować również uczniowie ze szkół:  Uniwersyteckie XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów w Olsztynie oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Olsztynie.

Komitet Okręgowy Olimpiady Statystycznej dziękuje wszystkim uczestnikom etapu okręgowego i składa gratulacje laureatom, a także nauczycielom, którzy przygotowali uczniów do Olimpiady Statystycznej oraz uczestniczyli w przeprowadzeniu zawodów okręgowych w szkołach.

Kolejny etap VI edycji Olimpiady Statystycznej odbędzie się 2 marca 2022 r. Lista osób zakwalifikowanych do pierwszego etapu zawodów centralnych znajduje się na stronie Olimpiady https://olimpiadastatystyczna.stat.gov.pl/Olimpiada/

Do góry