Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

NSP 2011. Ludność i gospodarstwa domowe w województwie warmińsko-mazurskim. Stan i struktura społeczno-ekonomiczna

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 02.05.2014

W opracowaniu zamieszczono informacje o źródłach utrzymania mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego i o osobach niepełnosprawnych. Publikacja składa się z dwóch części. W pierwszej części zaprezentowano źródła utrzymania ludności i osoby niepełnosprawne, natomiast część drugą poświecono źródłom utrzymania gospodarstw domowych i osobom niepełnosprawnym w gospodarstwach domowych.

Wyniki spisu zaprezentowano dla województwa ogółem i w podziale na miasta i wieś. Wybrane zjawiska przedstawiono na poziomie powiatowym, a ważniejsze dane odniesiono do kraju i pozostałych województw. Opracowanie poprzedzono uwagami ogólnymi, które przedstawiają cel spisu i jego zakres tematyczny, podstawy prawne, zasady i formy upowszechniania wyników oraz uwagami metodycznymi zawierającymi definicje pojęć stosowanych w spisie.

Do góry