Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Rynek pracy w województwie warmińsko-mazurskim w latach 2016-2017

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 07.12.2018
Częstotliwość wydania: Co 2 lata

Publikacja „Rynek pracy w województwie warmińsko-mazurskim w latach 2016–2017” obejmuje zarówno zjawiska i procesy na poziomie wojewódzkim, powiatowym, a w niektórych przypadkach – gminnym.

Opracowanie zawiera informacje o aktywności ekonomicznej ludności, o popycie na pracę, osobach pracujących, ich warunkach pracy i wynagrodzeniach, a także o osobach bezrobotnych. Obejmuje także dane o ruchu zatrudnionych oraz wyniki przeprowadzanego co dwa lata badania struktury wynagrodzeń. Analiza przedstawionych aspektów rynku pracy w warmińsko-mazurskim została przeprowadzona w oparciu o dane z 2017 r., natomiast tendencje badanych zjawisk zaprezentowano na przestrzeni lat 2010–2017. Ponadto, w celu przedstawienia możliwie pełnego obrazu rynku pracy, najważniejsze dane w województwie zostały ukazane na tle kraju oraz pozostałych województw. Z myślą o osobach
potrzebujących danych do bardziej szczegółowych analiz, informacje przygotowano również w wersji elektronicznej (format xls).

Przekroje: województwo, wybrane informacje według podregionów, powiatów i gmin, sekcje PKD 2007
Do góry