Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zmiana organizacji pracy od 13 marca 2020 r. do odwołania

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
31.03.2020

Kierując się troską o zdrowie i bezpieczeństwo klientów i pracowników Urzędu Statystycznego w Olsztynie uprzejmie informujemy, że w celu zapobiegania potencjalnej możliwości rozprzestrzenia się wirusa SARS-CoV-2 („koronawirusa”), od 13 marca 2020 r. wprowadziliśmy następujące zmiany w organizacji naszej pracy:

Realizacja badań ankietowych wśród respondentów

Badania ankietowe od 13 marca 2020 r. do odwołania są realizowane przez pracowników statystyki publicznej wyłącznie telefonicznie.
Ankieterzy będą kontaktowali się telefonicznie z gospodarstwami domowymi, które zostały wylosowane do wzięcia udziału w badaniu ankietowym.

Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość wobec ankieterów kontaktujących się z Państwem w celu przeprowadzenia badania ankietowego i wzięcie udziału w badaniu. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z badaniem lub w celu weryfikacji ankietera, który kontaktuje się z Państwem telefonicznie prosimy o kontakt mailowy z Urzędem Statystycznym działającym na terenie Państwa województwa. Pełną listę kontaktową zamieściliśmy na stronie: http://form.stat.gov.pl/BadaniaAnkietowe/2020/Kontakt.htm

Kontakt z Informatorium w Urzędzie Statystycznym w Olsztynie

Od 13 marca br. do odwołania Informatorium Urzędu Statystycznego w Olsztynie prowadzi obsługę klientów wyłącznie telefonicznie oraz poprzez korespondencję elektroniczną i pocztową w godzinach: poniedziałek 7.00–16.00, wtorek–piątek 7.00–15.00. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu telefonicznego z Informatorium pod numerem infolinii statystycznej +48 22 279 99 99 oraz poprzez:

  • formularz zamawiania danych statystycznych zamieszczony na stronie Głównego Urzędu Statystycznego:
    https://stat.gov.pl/pytania-i-zamowienia/formularz-zamawiania-danych/
  • pocztę elektroniczną na adres e-mail:
  • przesłanie pytań w formie pisemnej na adres: Urząd Statystyczny w Olsztynie, ul. Tadeusza Kościuszki 78/82, 10-555 Olsztyn

Kontakt w sprawach dotyczących rejestru REGON

W sprawach związanych z wpisami do rejestru REGON zachęcamy do przesyłania formularzy RG https://bip.stat.gov.pl/dzialalnosc-statystyki-publicznej/rejestr-regon/formularze-regon-papierowe/ - wraz z towarzyszącą dokumentacją:

oraz do kontaktu telefonicznego z urzędami statystycznymi:

 Więcej informacji o rejestrze REGON znajduje się na stronie: https://bip.stat.gov.pl/dzialalnosc-statystyki-publicznej/rejestr-regon/

Do góry