Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Od 25 maja br. wznawiamy bezpośrednią obsługę w punktach REGON i Informatorium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
25.05.2020

Urząd Statystyczny w Olsztynie informuje, że 25 maja wznowił bezpośrednią obsługę Klientów REGON oraz Informatorium w siedzibie Urzędu oraz w oddziałach terenowych.

Obsługa Klientów jest możliwa wyłącznie po uprzednim umówieniu wizyty w Urzędzie.

W związku ze stanem epidemii, w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19, przy załatwianiu spraw w Urzędzie należy przestrzegać ogólnie obowiązujących rygorów sanitarnych.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe procedury stosowane przy bezpośredniej obsłudze Klientów w Urzędzie Statystycznym w Olsztynie:

I. Punkt rejestru REGON przyjmuje Klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-15.00.

Umówienia wizyty w Urzędzie Statystycznym w Olsztynie, Oddziale w Elblągu, Oddziale w Ełku można dokonać:

  • dzwoniąc na numer: +48 89 524 36 13
  • wysyłając maila na adres:

Z uwagi na bezpieczeństwo Klientów oraz pracowników Urzędu obsługa w punkcie rejestru REGON bez umówionej wcześniej wizyty nie będzie mogła być zrealizowana.

Prosimy o przynoszenie własnych długopisów.

Informujemy, że wnioski RG wraz z wymaganą w sprawie dokumentacją towarzyszącą można składać:

Formularze służące do wypełnienia wniosków RG dostępne są pod linkiem: https://bip.stat.gov.pl/dzialalnosc-statystyki-publicznej/rejestr-regon/formularze-regon-papierowe/

Zaświadczenie papierowe o numerze REGON  wydawane jest na żądanie podmiotu złożone w formie wniosku zamieszczonego w informacji pod linkiem: https://bip.stat.gov.pl/dzialalnosc-statystyki-publicznej/rejestr-regon/kontakt-z-urzedami-statystycznymi-w-sprawie-regon/

Jednocześnie zachęcamy do korzystania z infolinii statystycznej tel. +48 22 279 99 99.

 

II. Bezpośrednia obsługa Klientów w Informatorium odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-15.00.

Umówienia wizyty w Urzędzie Statystycznym w Olsztynie, Oddziale w Elblągu, Oddziale w Ełku można dokonać:

  • dzwoniąc na numer: +48 729 109 366, +48 666 671 518, +48 89 524 36 16
  • wysyłając maila na adres:

Z uwagi na bezpieczeństwo Klientów oraz pracowników Urzędu obsługa w Informatorium bez umówionej wcześniej wizyty nie będzie mogła być zrealizowana.

Prosimy o przynoszenie własnych długopisów.

Informujemy, że dane statystyczne można zamówić również poprzez wypełnienie formularza zamawiania danych statystycznych na stronie GUS: https://stat.gov.pl/pytania-i-zamowienia/formularz-zamawiania-danych/

Informujemy, ze istnieje możliwość dostarczenia do urzędu wniosku REGON lub zapytania o dane w formie papierowej. W tym celu należy sporządzić taki wniosek/zapytanie,
a następnie wrzucić do skrzynki znajdującej się przy portierni w Urzędzie Statystycznym w Olsztynie oraz przy portierniach oddziału w Elblągu oraz w Ełku.

Jednocześnie zachęcamy do korzystania z infolinii statystycznej tel. +48 22 279 99 99.

Do góry