Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Olsztyńskie Targi Pracy 2018

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
12.04.2018

11 kwietnia Urząd Statystyczny w Olsztynie uczestniczył w Olsztyńskich Targach Pracy 2018, które odbyły się w Zespole Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie.

Pracownicy Urzędu Statystycznego w Olsztynie przedstawili ofertę staży pracy dla osób bezrobotnych, absolwentów i studentów, a także oferty pracy dla ankieterów. Na stoisku zaprezentowano również publikacje i foldery statystyczne.

Olsztyńskie Targi Pracy przeznaczone są dla wszystkich mieszkańców Olsztyna, uczniów, studentów, absolwentów szkół średnich, osób niepełnosprawnych jak i osób bezrobotnych. 

Organizatorami tegorocznych targów byli: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie, Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego, Zespół Szkół Budowlanych w Olsztynie, Wojewódzki Urząd Pracy oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Olsztynie.

W tegorocznym wydarzeniu wzięło udział 42 wystawców.


 


Do góry